Notifications

Rada Koduõendus OÜ: OÜ RADA Koduõendus: Koduõde - Pakume tööd koduõele Lääne-Virumaal: Rakvere, Viru-Nigula, Aseri

Employer:
Region:
Lääne-Viru County
Job Description:
Koduõde tegeleb tervise- ja raviprobleemide lahendamisega pere-või eriarsti saatekirja alusel arsti korraldusi jälgides. Koduõde osutab õendusabi üksinda patsiendi juures. Koduõde teenus ei sisalda ennast koristamist, söögi tegemist, poes käimist, mähkmete vahetamist ning muude sotsiaalprobleemide lahendamist.
Tööülesanded:
-Õendusplaani koostamine;
-Õendusalast nõustamist;
-Õendustoimingute teostamist;
-Raviprotseduuride tegemist arsti saatekirjas oleva informatsiooni alusel:
-patsiendi tervisliku seisundi jälgimine
-elutähtsate näitajate jälgimine, mõõtmine ja hindamine
-vajalikke protseduuride ja uuringute tegemine
-haavaravi teostamine, sidumine
-naha seisundi hindamine ja lamatiste ravi
-kateetri paigaldamine
-stoomide hooldus.
Job Requirements:
  • Nõuded:

    -registreering Tervishoiuametis
    -eelnev töökogemus
    -valmisoleks iseseisvaks tööks
    -pingetaluvus
    -arvuti kasutamise oskus

  • Haridustase: rakenduskõrgharidus
  • Keeleoskus: RU, ET
  • Lisainformatsioon: Lisainfo saamiseks võtke ühendust Tatjana Graf, Sekretär Telefon: +37251991890; E-post: tatjana.graf.rk@gmail.com
  • Kandideerimise dokumendid: CV,muu,kaaskiri
  • Töökogemus sarnasel ametikohal: vähemalt 1 aasta
Job Benefits:
-võimalus ise planeerida oma tööaja
-täiendkoolituse võimalust (60AP aastas)
-isikliku auto kasutamise hüvitist
-sõbralikku meeskonda
-stabiilset sissetulekut
Job Duration:

tähtajaline

Job Time:
Full time | Part time
Offer end date:
26.04.2024
Additional Contact Info:
Tatjana Graf
Sekretär
+372 5199 1890
tatjana.graf.rk@gmail.com

Submit your CV

Contacts of organizer

Useful Information

Daily career information and ideas are provided by the Estonian Unemployment Insurance Fund's career web in minukarjäär.ee

visits by the last hour