Notifications

Estonian Unemployment Insurance Fund: Eesti Töötukassa: Sisekommunikatsiooni peaspetsialist

Employer:
Region:
Harju County
Job Description:
Liitu töötukassaga ja aita meil sisekommunikatsioonitegevusi kavandades ja ellu viies saavutada töötukassa strateegilisi eesmärke.

Sinu tööülesanded on:

* sisekommunikatsioonitegevuste kavandamine ning elluviimine
* siseuudiste ja teadete koostamine
* siseveebi arendamine ja haldamine
* sisekommunikatsiooni analüüsimine ja ettepanekute tegemine
* suhtluskanalite kasutamise koordineerimine organisatsiooni sisekommunikatsiooni vajaduste katmiseks
Job Requirements:
  • Nõuded:

    Ootame Sind töömaailma muutma, kui
    * Sul on kõrgharidus (eelistatult kommunikatsiooni, suhtekorralduse või ajakirjanduse alal);
    * Sinu eesti keele oskus on väga heal tasemel;
    * Sul on varasem töökogemus kommunikatsiooniga seotud ametikohtadel;
    * Sul on tekstide koostamise ja toimetamise oskus;
    * Sa oled väga hea koostöö- ja suhtlemisoskusega ning algatusvõimega.

  • Haridustase: rakenduskõrgharidus
  • Keeleoskus: ET
  • Lisainformatsioon: Hea huviline, palun kasuta kandideerimiseks alltoodud linki.
  • Kandideerimise dokumendid: CV,kaaskiri
  • Töökogemus sarnasel ametikohal: vähemalt 3 aastat
Job Benefits:
Kommunikatsiooniosakonnas ootab Sind neli ägedat meeskonnakaaslast. Oleme igaüks omamoodi ja moodustame koos suurepäraselt toimiva terviku. Meid seob selge ühine eesmärk, kirg oma töö vastu ja hea huumorimeel. Teeme oma tööd õhinaga ja tunneme rõõmu ka väljaspool tööd koos veedetud ajast.

Hoolime oma töötajatest, arvestame nende tagasisidega. Hüvitame igas kvartalis 100 euro ulatuses spordi- ja massaažikulud ning pakume 35 päeva puhkust. Meil on selge ja läbimõeldud palgasüsteem ning maksame tulemusliku töö korral kaks korda aastas kvaliteeditasu.

Täpsemalt saab tutvuda: www.meietootukassa.ee
Job Duration:

tähtajatu

Job Time:
Full time
Offer end date:
30.04.2024
Additional Contact Info:
Karin Heamäe
värbamise peaspetsialist
+372 5197 9242
karin.heamae@tootukassa.ee

Submit your CV

Contacts of organizer

Useful Information

Daily career information and ideas are provided by the Estonian Unemployment Insurance Fund's career web in minukarjäär.ee

Ask here

visits by the last hour